מיטה-סיעודית-מומלצת

3 דברים שלא ידעתם על מיטה סיעודית

3 דברים שלא ידעתם על מיטה סיעודית

אנשים חולים או מבוגרים הם אנשים שמנסים כמה שפחות להתאמץ ולהסתבך, והם מעדיפים שהחיים שלהם יהיו כמה שיותר רגועים, פשוטים ונגישים. מיטה סיעודית היא אחד מהמכשירים הכי מתקדמים היום בעולם הרפואה והציוד הסיעודי, משום שיש בה לא מעט יתרונות שמצליחים לענות על הציפיות של אותם אנשים לחיים קלים עד כמה שניתן. הנה 3 דברים שבוודאי לא ידעתם על מיטה סיעודית, וכדאי מאוד שתכירו בהקדם.

מיטה סיעודית היא מיטה מתכווננת

בעזרת מיטה סיעודית שעליה שוכבים אנשים חולים או מבוגרים, ניתן לייצר עבורם כמה וכמה מצבים של שכיבה, ישיבה, או מצב ביניים. באופן הזה הם לא צריכים לקום מהמיטה על מנת לאכול או לצפות בטלוויזיה, לדוגמה, אלא הם יכולים בלחיצת כפתור על השלט לעבור ממצב שכיבה למצב ישיבה, ולבצע את הפעולות השונות הדורשות מנח שכזה.

מיטה סיעודית – מיטה על גלגלים

למיטה סיעודית מחוברים גלגלים. אותם גלגלים ממלאים תפקיד סופר חשוב ומשמעותי – לשאת את המיטה בקלות ממקום למקום. בין היתר, בעזרת הגלגלים ניתן להעביר את האדם החולה או המבוגר מחדר לחדר בקלות, ולשנע את המיטה בצורה פשוטה ומהירה.

מיטה סיעודית כוללת מעקה בטיחות

מיטה סיעודית צריכה להוות תמיכה של 360 מעלות לאדם החולה או המבוגר, ולכן היא כוללת גם מעקה בטיחות. המעקה מיועד למנוע נפילות של האדם בזמן שהוא ישן ובכלל, ולתחום את המיטה כמסגרת בטוחה עבורו – הן בזמן ערות והן בזמן שינה.

מיטה סיעודית של פולקו

חברת פולקו היא מהמובילות בארץ לקנייה או השכרה של ציוד סיעודי. פנו לחברת פולקו ותוכלו למצוא דגמים שונים של מיטה סיעודית שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם או של האנשים הכי קרובים לכם ואהובים עליכם, לצורך ביטחונם האישי ובריאותם.